listopada 04, 2020

Rzeczywistość bez ściemy


Nie będę czarować rzeczywistości. Musiałam to przetrawić najpierw w sobie, aby móc o tym napisać tutaj. Nie było to łatwe dla mnie, ale uważam, że konieczne, aby móc ruszyć z miejsca. Przyszedł moment, kiedy muszę uczciwie powiedzieć sobie i Wam, że....

....szycia to u mnie na razie nie będzie. Chciałam, bardzo chciałam, podejmowałam próby, ale niestety jest to ponad moje zdrowie. Każda próba szycia później oznaczała dyskomfort z kręgosłupie. Muszę odpuścić. Uczciwie piszę i uczciwie stawiam sprawę. Treści, które były na blogu związane z szycie zostają, bo wiem, że trafiają tu wciąż osoby szukające wiedzy szyciowej na początku swojej przygody z maszyną. Zresztą dla mnie samej wszystkie wpisy są bardzo bliskie i są dla mnie ważne. Żałuję, że musiałam podjąć taką decyzję, ale musiałam to ostatecznie zrobić, aby przestać się szarpać wewnętrznie. Serce chciało a ciało nie dawało rady. Jak nie wiesz czym to jest spowodowane, to możesz odnaleźć informacje w jednym z ostatnich moich wpisów.

Od dzisiaj na blogu będą pojawiały się jedynie treści związane z szydełkiem. Szydełko nie jest tak obciążające mój kręgosłup jak szycie i to póki co jedyna aktywność twórcza, którą bez uszczerbku dla zdrowia mogę wykonywać. Chcę ją wykonywać i chcę się nią dzielić z Wami. 

Wreszcie bez szarpania się ze sobą, że blog jest przecież o szyciu a ja wyskakuję z szydełkiem.....Zacznę publikować to, co mam na długiej liście tematów do opublikowania i czym chciałabym się z Wami podzielić.

Dzisiaj tylko tyle - słowem wyjaśnienia.  Jeszcze w tyn tygodniu pojawi się wpis o szydełkowych maskotkach, o wzorach na nie i znaczeniu symboli, dzięki którym wykonywanie takich maskotek jest możliwe i wcale nie takie trudne, jakby mogło się wydawać.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zaangażowałam się w 100% tworząc ten post. Teraz czas na Ciebie, bo przecież wspólnie tworzymy ten blog, choć ja nim administruję. Będzie mi niezwykle miło, jeżeli:

a) zostawisz komentarz pod wpisem - każde Twoje słowo to dla mnie cenna wskazówka i sygnał, że jesteś ze mną
b) polubisz mój profil na FB - dzięki temu będziemy w ciągłym kontakcie
c) możesz mnie śledzić na Instagram i Pinterest, gdzie oprócz szyciowych tematów pokazuję troszkę mego prywatnego życia, ale uprzedzam - nie robię tego zbyt często (brak odpowiedniej ilości czasu)

Jeżeli ten wpis uważasz za cenny, podziel się nim proszę ze znajomym, udostępnij na swoim profilu w mediach społecznościowych.

TOP