kwietnia 12, 2014

Trochę wiosny.....


Dzisiaj nie szyciowo będzie a wiosennie:) Wiem, wiem, blog szyciowy jest, ale to, co mnie otacza ma wpływ na moje szycie, więc.....:) Zostawiam Wam kilka widoczków, wiosennych kwiatów, które zdobią nasz ogród i nastrajają Adelę do działania...
Lubię poranne spacery po ogrodzie - cisza, spokój, okolica śpi. Jestem ja i otaczająca mnie zieleń...no i kawka na tarasie:) 10 komentarzy:

 1. Piękne kwiatki *.* i w końcu wiosna! Hurrra! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hura, też się cieszę z wiosny choć dzisiaj padało cały dzień....pocieszam się jednak, że dla roślin ten deszcz to zbawienie

   Usuń
 2. Rozumiem doskonale. Mam podobnie, bardzo lubię teraz fotografować wiosnę, na to, co robię ma niezaprzeczalny wpływ:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie roślinność, kwiaty, drzewa, natura to nieodłączny element bez którego trudno funkcjonować

   Usuń
 3. Wiosna upiększa nie tylko krajobraz, ale również ludzi, którzy potrafią docenić jej piękno :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O jeja - tego tarasu to Ci zazdroszczę. Kiedyś mieliśmy w planach rozbudowę domu i mnie wtedy właśnie bardzo zależało, żeby zrobić taras. Nic z tego nie wyszło i plany się rozlazły jakoś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gargamelko może jak nie masz tarasiku a masz miejsce obok domu to wygospodarujesz sobie kawałeczek na takie właśnie "nasiadówki" z kawką:))))

   Usuń
 5. w pełni Cię rozumiem, ja nie mogę żyć bez kwiatów i roślinek :))))))))
  macie piękny ogród :))))
  pozdrawiam K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karola, kwiaty i roślinki otaczają mnie a ja je uwielbiam choć przyznaję, że kiedyś tam....hm....nie rozumiałam co może być fajnego w posiadaniu ogrodu....starzeję się lub dojrzewam:))))

   Usuń

Zaangażowałam się w 100% tworząc ten post. Teraz czas na Ciebie, bo przecież wspólnie tworzymy ten blog, choć ja nim administruję. Będzie mi niezwykle miło, jeżeli:

a) zostawisz komentarz pod wpisem - każde Twoje słowo to dla mnie cenna wskazówka i sygnał, że jesteś ze mną
b) polubisz mój profil na FB - dzięki temu będziemy w ciągłym kontakcie
c) możesz mnie śledzić na Instagram i Pinterest, gdzie oprócz szyciowych tematów pokazuję troszkę mego prywatnego życia, ale uprzedzam - nie robię tego zbyt często (brak odpowiedniej ilości czasu)

Jeżeli ten wpis uważasz za cenny, podziel się nim proszę ze znajomym, udostępnij na swoim profilu w mediach społecznościowych.

TOP